Мені 29 років, я мама у декреті яка сама виховую синочка якому 3 роки. Прошу небайдужих допомогти.
Доброго дня! Ми малозабезпечена сім'я. У 2022 народився мій синочок, який з пелюшкок чує звуки вибухів. Має статус "дитина війни ". З чоловіком розлучені, не живемо, допомоги від нього не отримую. Тож виховання і утримання дитини повністю на мені одній. Через РФ вторгнення втратила роботу та постраждали від ракетних атак. Садочки у нас не працюють, на повний день, тому на роботу вийти не маю змоги бо нікому сидіти з сином. Живемо на Соц виплати (860 грн) та гуманітарній допомозі . Та зі зростанням цін на продукти, гігієну та опалення, живемо на межі бідності, так як приходиться на всьому економити щоб у дитини були продукти та гігієна, та щоб хоча б частково закривати борги за комунальні послуги.