Мене звати Антоніна, маю трьох діток, випускниця, 11 клас, і вже менший перейшов в другий клас
Ми багатодітна сімʼя, але коштів від держави ми не отримуємо, на даний час нам залишилось ще трішки відремонтувати будинок, який після 2022 року, був пошкоджений освободітелями. Діти ростуть, ціни в магазинах також. Ледь ледь зводиш кінці з кінцями. Щоб хоть трохи привести будинок до жилих умов, звернулись в банк за кредитом на ремонт, потрібно тепер виплачувати пів своєї зарплати на кредит, потім комунальні послуги і зовсім трішки залишається на харчування. Ремонт наш зупинився так як коштів зовсім не вистачає. Наша сімʼя буде безмежно вдячна за будь яку допомогу.