Доброго дня,я багатодітна мама 3 дітей, нам потрібна допомога,на ліки та житло,ми своє втратили
Я багато дітна мама 3 дітей, ми переселенці з Херсонської області,ви були змушені покинути своє житло,яке було в окупації 8 місяців,але дім нажаль розбили, тепер ми з дітками залишилися без нічого,одним словом бомжі 😭 прошу вас допоможіть нам будь ласка 🙏🙏🙏